تبلیغات
همکلاسی های قدیمی همکلاسی های قدیمی - آیین نامه داخلی باشگاه پرسپولیس
 

آیین نامه داخلی باشگاه پرسپولیس

نویسنده: مرتضی معینی

 آیین نامه داخلی

به دنبال انتصاب سردار رویانیان به مدیرعاملی باشگاه پرسپولیس، آئین‌نامه داخلی جدید باشگاه بدین شرح اعلام می گردد:۱-در کنار زمین دوربین های ثبت سرعت نصب گردد و بازیکنان سرعتی که از سرعت غیر مجاز برخوردارند جریمه و استوک ورزشی شان به پارکینگ هدایت شود .

۲-دریبل دو طرفه، برگردان، یک پا دو پا شامل حرکات نمایشی بوده و علاوه بر جریمه و ضبط استوک ورزشی، کارت بازی بازیکن متخلف سوراخ گردد.

۳-بازیکنانی که از کنترل روده خوبی برخوردار نیستند و در حین بازی بوهای مشمئز کننده از خود خارج می کنند، به علت آلوده سازی هوا به رختکن هدایت می‌شوند.

۴-آب های معدنی که به صورت بی شمار در کنار زمین برای رفع تشنگی بازیکنان پیش بینی شده بود؛ از این پس سهمیه بندی شده و تنها با کارت آب قابل استفاده است. لازم به ذکر است به صورت علی الحساب هربازیکن می تواند در طول بازی سه لیتر آب بخورد و در صورت نیاز بیشتر باید مقدار آب مصرفی خود را به صورت آزاد تهیه نماید.

۵-از این پس بازیکنانی که تا به حال موفق به کسب کارت بازی(گواهینامه)نشده اند، برای دریافت کارت بازی بایستی به آموزشگاه‌های فوتبال مراجعه کرده و پس از قبولی در امتحانات به آنها کارت بازی ب-1 داده خواهد شد که تا یکسال فقط می توانند در محوطه جریمه خودی بازی کنند.

۶-پیراهن زرد رنگ و شورت مشکی داورها به پیراهن سفید و شلوار مشکی تغییر می یابد و به جای کارت های زرد و قرمز، یک دسته قبض جریمه و یک پانچ به آنها داده خواهد شد.

۷-دور محوطه جریمه سرعت گیرهای آسفالتی نصب خواهد گردید.

8- به جهت جلوگیری از نیمکت نشینی بازیکنان، از این پس بازیکنان با شماره زوج در هفته‌های زوج لیگ برتر و بازیکنان با شماره فرد با شماره فرد می‌توانند در زمین تردد کنند.

9-از هفته آینده دفاع‌ها شنبه و یکشنبه، هافبک‌ها دوشنبه و سه‌شنبه، فرواردها چهارشنبه و پنج‌شنبه سر تمرین می‌آیند. جمعه هم که زوج و فرد نیست همه با هم می‌روند سر بازی.لیست جدید پاداش بازیکنان پرسپولیس
بابت هر گل یک لیتر سوخت.
بابت برد تیم هر بازیکن 10لیتر سوخت.
بابت مساوی نیم لیتر.
بابت قهرمانی در جام حذفی کارت سوخت وانت.
بابت قهرمانی در لیگ کارت سوخت مادام العمر.
بابت قهرمانی در آسیا یک پمپ بنزین.
و بلاخره بابت بردن استقلال یک هفته اقامت در پالایشگاه سوخت خوزستان.
جرایم تیم هم طبق قوانین راهنمایی رانندگی با متخلفین برخوردمیگردد.
متخلفین در برخورد اول جریمه و در مراحل بعدی ضبط کارت بازی کردن و در صورت تکرار سقوط تیم به دسته پایینتر و 6 ماه حبس در پارکینگ و در صورت اصلاح نشدن یک هفته رانندگی با خودرو چینی در مسیر جاده قدیم تهران کرج .

بیانیه جدید سردار رویانیان پس از باخت دربی
به نام خدا طی جلسه ای که امروز عصر داشتیم قرار شد که 30 لیتر از بنزین بازیکنان و کادر فنی کم بشه. گواهی نامه علیرضا محمد پیوست شده به دلیل نارضایتی و صحبت در مورد حواشی باشگاه. از ریختن سهمیه 60 لیتری این ماه میثاق معمار زاده به دلیل اشتباه در گل اول جلوگیری به عمل اومده. در مورد بحث فنی بازی هم معتقدم سمت شانه خاکی راست تیم ما ضعیف عمل کرد. کما اینکه ما معتقدیم زمین چمن استادیوم ازادی مرغوبیت لازم رو نداره و همکاران در تلاشن مجددا جاده کشی بشه و اسفالت مرغوب روی اون انجام بشه تا در سفرهای بعدی هیچ مشکلی وجود نداشته باشه. بلاخره ایام نوروز رو پیش رو داریم. هواداران بدانند جای نگرانی نیست. علیرغم همه ی تحریم ها و با تلاش و کوشش متخصصین داخلی ما تونستیم بنزین در داخل تولید کنیم و نیازی به امثال اقای دنیزلی هم نیست.

 

() نظرات